facebook instagram vimeo youtube

K O L O N I J A
žiemos šokio susitikimas | 2023:

8 šokio Kolonija jau čia.
Nida, vasario 13-19 d., 2023

P R O G R A M A / M O K Y T O J A I

GAGA dancers / IMPROVISATION su Natalia Iwaniec (PL)
HIP-HOP su Maxim Orobets aka Maximus Mad State (UA)
HOUSE su Maxim Orobets aka Maximus Mad State (UA)
“CONDENSING MOVEMENTS” CHOREOGRAFINIS METODAS su Silke Z. & Caroline Simone (DE)
FLOORWORK / URBAN MEETS CONTEMPORARY DANCE su Carlos Aller (ES)
CREATIVE SELF-MANAGEMENT su Laurynas Zakevicius (LT)
NUTRITION su Dovydas Zenkevicius (LT)

2023 m. M O K Y T O J A I

Susipažinkite su savo mokytojais šiek tiek daugiau:

NATALIA IWANIEC / GAGA DANCERS / IMPROVISATION

Natalia Iwaniec (Lenkija) – choreografė, sertifikuota Gaga judesio kalbos mokytoja. Beveik kiekvienoje Kolonijoje dalyvavusi Natalia sugrįžta į 8-ąjį žiemos šokio susitikimą!

Gaga – tai garsaus choreografo Ohad Naharin sukurta judesio, vaizduotės, atlikimo treniravimo metodika ir kalba.

CARLOS ALLER / FLOORWORK / URBAN MEETS CONTEMPORARY DANCE

Antrus metus iš eilės į KOLONIJA žiemos šokio susitikimą atvykstantis Carlos Aller iš Ispanijos šiemet kvies mokytis žemės technikos, akrobatikos ir Frantics repertuaro. Jo pamokose įkūnijamas breiko įtampos mišinys – hiphopo judesiai ir šiuolaikinio šokio švelnumas.

MAXIM OROBETS AKA MAXIMUS MAD STATE / HIP-HOP / HOUSE

Gimęs Čerkasuose, Ukrainoje, o dabar gyvenantis Kijeve, šokėjas, mokytojas ir renginių organizatorius Maxim Orobets (Ukraina) nuo 2022 m. vasario 25 d. vadovauja fondui, skirtam remti šokėjus ir jų šeimas, nukentėjusias nuo rusijos sukelto karo Ukrainoje. Maxim vadovauja šokių studijoms „Max Dance“ ir „Explosion School“, jau 15 metų moko jaunus šokėjus ir organizuoja kai kuriuos didžiausius šokio renginius Ukrainoje, tokius kaip „Explosion battle“. Be to, Maxim yra Underground Camp – šokių stovyklos Ukrainoje įkūrėjas bei dviejų pagrindinių šokio kolektyvų „Mad State Crew“ ir „Explosion Team“ narys, pelnęs daugiau nei 200 titulų ir laimėjimų Ukrainoje bei tarptautiniu mastu ir turintis daugiau nei 14 metų mokymo patirtį.

Maxim seminaruose improvizuojama skiriant dėmesį šokio vystymui pasitelkiant šokio pagrindus; erdvei ir kryptims, kompleksinėms izoliacijoms, visa tai derinant su baziniu šokiu; koncepcijos kūrimui ir panaudojimui improvizacijoje; muzikalumo ugdymui.

SILKE Z. / THE CHOREOGRAPHIC METHOD „CONDENSING MOVEMENTS”

Silke Z. (Vokietija) savo meninę veiklą plėtoja nuo 1999 m. – daugiau nei 40 šokio pastatymų Vokietijoje ir užsienyje, bendradarbiavimas su tarptautinėmis, nacionalinėmis ir regioninėmis institucijomis bei menininkais. Silke vadovauja šokio produkcijos ir pristatymų erdvei „ehrenfeldstudios“, taip pat yra įkūrusi Europos šokio tinklą STUDIOTRADE, vienijantį 13 partnerių.

„Condensing movements” seminarai Kolonijoje bus skirti padėti šokėjams ir choreografams susitelkti į asmeninės choreografinės judesio medžiagos kūrimą. Taikydami specifinį metodą, seminarų metu ieškosime kūno atvirumo būsenos, leidžiančios dekonstruoti sau atpažįstamus judėjimo ir mąstymo modelius.

CAROLINE SIMONE / THE CHOREOGRAPHIC METHOD „CONDENSING MOVEMENTS”

Caroline Simone (Vokietija) yra viena šokio produkcijos ir pristatymų erdvės ehrenfeldstudios (Kelnas) bei Europos tinklo Studiotrade įkūrėjų. Nuo 2009 metų ji yra Silke Z./resistdance kompanijos komandos narė, o nuo 2016-ųjų – Silke Z. skirtingų kartų trupės The metabolists narė. Caroline susidomėjimas šokiu yra žmogus „už“ judesio – ji siekia peržengti savo pačios performatyvias ribas ir ieškoti naujų judėjimo strategijų.

„Condensing movements” seminarai Kolonijoje bus skirti padėti šokėjams ir choreografams susitelkti į asmeninės choreografinės judesio medžiagos kūrimą. Taikydami specifinį metodą, seminarų metu ieškosime kūno atvirumo būsenos, leidžiančios dekonstruoti sau atpažįstamus judėjimo ir mąstymo modelius.

LAURYNAS ZAKEVICIUS / CREATIVE SELF-MANAGEMENT

Laurynas Žakevičius (LT) – šokėjas, choreografas, pedagogas, kultūros vadybininkas ir prodiuseris. Šokdamas, kurdamas ir daug keliaudamas su Low Air spektakliais, Laurynas susidomėjo kultūros vadyba, tinklaveika bei naujų Low Air spektaklių ir projektų sklaidos galimybių ieškojimu. Pildęs daugybę atvirų kvietimų dalivauti festivaliuose, rengęs dešimtis finansavimo paraiškų ir projektų, organizavęs gastroles ir keliavęs nuo Grenlandijos iki Kinijos, nuo Niujorko iki Prancūzijos Rivjeros apmąsto, ką pastebi. Kolonijoje Laurynas dalinsis asmeninėmis įžvalgomis ir patarimais, kaip atrasti galimybes, kaip kūrybiškai „vadybinti” save ir savo sukurtą meną. Galimybių yra visur – svarbiausia išmokti jas teisingai interpretuoti ir tinkamai jomis pasinaudoti.

DOVYDAS ZENKEVICIUS / NUTRITION

Dovydas Zenkevičius (LT) – profesionalus virėjas, kuris ne vien gamins maistą, bet ir pristatys viską, kas svarbu sveikai, judančio kūno mitybai. Dovydas dalinsis apie tai, kaip išlaikyti sveiką ir gyvybingą kūną repeticijų ir gastrolių periodu, kaip pasirūpinti maisto medžiagų balansavimu ir, žinoma, pamokys kulinarijos.

Jei tai ne apie šokį, tai neabejotinai apie maistą!